https://www.wellreplicas.to best seller.

the research into the bond amid people and in addition the time in many different people turned out to be eagerly held by rolex replica for sale.

best buywatches.is interior incredible structure.

welcome to buy swiss https://de.buywatches.is/.

Powikłania po operacji powiększenia penisa

Powiększenie “atrybutu męskości”, czyli penisa, to marzenie wielu mężczyzn. Z różnych względów są oni przekonani, że rozmiar ich penisa jest stanowczo zbyt mały. Decydując się na zabieg powiększenia prącia trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, jakie może on wywołać powikłania. 

Jakie powikłania może wywołać zabieg powiększenia penisa?

Operacja powiększenia penisa z wykorzystaniem metody przecięcia więzadła wieszadłowego jest realizowana w znieczuleniu ogólnym. Efekt takiego zabiegu jest widoczny od razu. W celu zwiększenia skuteczności efektów, jakie dała operacja, pacjent powinien stosować obciążniki, dzięki którym wysuwa się ukrytą w głębi ciała część prącia. Efekt wydłużenia prącia przez przecięcie więzadła wieszadłowego jest trwały, jednak może spowodować wystąpienie określonych powikłań. Najgorsze powikłanie to zaburzenia wzwodu polegające na braku możliwości do stabilnego utrzymania erekcji prącia.

Z czego wynikać mogą takie powikłania?

Zlikwidowanie tej podpory może spowodować, iż w życiu seksualnym nastąpią spore problemy. Oprócz tego, po zabiegu może również nastąpić przerost blizny pooperacyjnej. Taka blizna spowoduje, iż prącie znowu zostanie skrócone. Ta komplikacja będzie wymagała przeprowadzenia plastyki okolicy, którą już zoperowano. Z tego względu mężczyźni, którzy zastanawiają się nad operacją powiększenia prącia, powinni rozważyć metody mniej inwazyjne. Sporą popularnością cieszy się powiększenie penisa poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego lub tłuszczu należącego do danego mężczyzny.

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym – metoda małoinwazyjna i wysoce skuteczna

Wszyscy mężczyźni, którzy chcieliby pogrubić swoje przyrodzenie oraz zależy im na jak najmniejszej liczbie skutków niepożądanych, powinni zainteresować się iniekcją preparatu kwasu hialuronowego. W porównaniu z tradycyjną operacją ryzyko pojawienia się komplikacji pozabiegowych jest zdecydowanie mniejsze. Kwas hialuronowy to substancja, która występuje naturalnie w ludzkim organizmie, dlatego jest zaliczana do kategorii biokompatybilnych.

Wstrzyknięcie do prącia kwasu hialuronowego ma również inną, niezwykle istotną zaletę. Dzięki niej możliwe jest nie tylko wydłużenie, ale również pogrubienie przyrodzenia. Jedyna kwestia, którą warto mieć na uwadze, polega na tym, iż kwas hialuronowy to substancja biodegradowalna. W praktyce będzie to oznaczało, iż efekt przeprowadzonego zabiegu nie będzie trwały. Kwas hialuronowy po pewnym czasie po prostu zniknie. Większość pacjentów potwierdza, iż wstrzyknięcie kwasu hialuronowego zwiększyło obwód oraz długość ich członka na około dwa lata. Dodatkowo, nawet po tym czasie zauważalne jest niewielkie powiększenie penisa w porównaniu ze stanem, który miał miejsce przed przeprowadzeniem operacji. Preparat, jakim jest kwas hialuronowy, pobudza produkcję kolagenu w organizmie.

Powiększenie penisa za pomocą tłuszczu własnego

Druga małoinwazyjna metoda, która powoduje niewielką liczbę komplikacji w przyszłości, to powiększenie penisa za pomocą tłuszczu należącego do mężczyzny. Jest on pozyskiwany za pomocą liposukcji brzucha, ud lub nóg. Dzięki tej metodzie członek również zwiększa nie tylko swoją długość, ale również objętość.

Niewątpliwym atutem tej metody powiększania przyrodzenia jest fakt, iż jej efekty są znacznie trwalsze. U większości mężczyzn, u których przeprowadzono powiększenie penisa z wykorzystaniem tej nowatorskiej metody, efekty utrzymywały się maksymalnie nawet przez 3 lata. Zabieg ten nie wywołuje zazwyczaj żadnych komplikacji zdrowotnych.

Leave a Reply