Kamagra – wysoce skuteczne tabletki na potencję

Kamagra to jeden z najpopularniejszych środków stosowanych w leczeniu zaburzeń erekcji, który jest oparty na składniku aktywnym o nazwie sildenafil. Niewątpliwym atutem tego leku jest wysoka skuteczność, atrakcyjna cena, niewielka liczba efektów ubocznych oraz szeroka dostępność. Kamagrę można bez problemu kupić w dowolnie wybranej aptece. Czytaj dalej poniższy artykuł, aby dowiedzieć się więcej na temat skuteczności Kamagry w leczeniu zaburzeń erekcji. 

Kamagra – idealny zamiennik Viagry w atrakcyjnej cenie

Kamagra to zamiennik niezwykle popularnej Viagry, czyli pierwszego na świecie leku na erekcję. Warto wiedzieć, iż Kamagra zawiera dokładnie taki sam skład co Viagra. Oznacza to, że skuteczność obu leków jest jednakowa. Na korzyść Kamagry działa jednak to, iż jest ona zdecydowanie tańsza od Viagry. Po co zatem przepłacać za niebieskie tabletki, skoro Kamagra zapewni nam takie same rezultaty?

Skuteczność sildenafilu potwierdzono wieloma badaniami naukowymi

Każdy lek przed wprowadzeniem na rynek przechodzi mnóstwo dokładnych testów i analiz. Mają one na celu zweryfikowanie, czy i jakie skutki uboczne wywołuje dany lek. Na temat skuteczności oraz bezpieczeństwa stosowania sildenafilu w ciągu ostatnich lat przeprowadzono mnóstwo badań, za które odpowiadali uznani profesorowie medycyny. Konkluzje w tych analiz zazwyczaj były jednakowe. Mówiły one o tym, iż skuteczność leczenia niskiej potencji u mężczyzn za pomocą sildenafilu jest niezwykle wysoka, a dodatkowo nie powoduje to dolegliwych efektów ubocznych. Na czym konkretnie polega działanie sildenafilu, czyli podstawowej substancji aktywnej zawartej w Kamagrze? Sildenafil to inhibitor fosfodiesterazy typu piątego.

Czym jest ta tajemnicza fosfodiesteraza typu piątego?

Jest to określenie dla enzymu w ludzkim organizmie, który w przypadku gdy jest nadaktywny może powodować impotencję. Chodzi o to, że nadaktywna fosfodiesteraza typu piątego sprawia, że napływ krwi do prącia zostaje zablokowany. Optymalne ukrwienie miejsc intymnych jest jednym z najważniejszych warunków, które muszą zostać spełnione, aby mężczyzna mógł odbyć stosunek seksualny zakończony wytryskiem. Sildenafil powoduje, że działanie fosfodiesterazy typu piątego zostaje znacząco ograniczone. Na skutek stymulacji seksualnej penis jest właściwie ukrwiony, dlatego pojawia się wzwód.

Jak sildenafil działa u pacjentów chorych na cukrzycę?

Występowanie wybranych chorób takich jak cukrzyca może powodować, iż mężczyźni są bardziej narażeni na pojawienie się dysfunkcji w sferze seksualnej. Jakiś czas temu przeprowadzono europejskie badanie, w którym wzięło udział 1460 mężczyzn z cukrzycą. Wśród nich odnotowano około trzy-cztery razy większe prawdopodobieństwo wystąpienia zaburzeń wzwodu.

W grupie badawczej wprowadzono leczenie sildenafilem przez okres 12 tygodni. Pacjentom podawano dawki od 25 mg do 100 mg. U większości z nich nastąpiła znaczna poprawa erekcji. U 61% przebadanych pacjentów w grupie otrzymującej sildenafil odnotowano minimum jeden udany stosunek seksualny. Skuteczność leczenia zaburzeń erekcji odnotowano zarówno u pacjentów z cukrzycą typu 1 jak i 2.

Sildenafil a choroby serca

Pacjenci z chorobami serca także mogą korzystać z dobrodziejstw, jakie daje sildenafil. Naukowcy przeprowadzili badanie, w którym wzięli udział mężczyźni chorujący na nadciśnienie tętnicze (przyjmujący minimum dwa leki obniżające ciśnienie krwi), chorobę wieńcową oraz zastoinową niewydolność krążenia. Obecność tych chorób zdaniem ekspertów nie jest przeszkodą do zastosowania leczenia zaburzeń erekcji z wykorzystaniem sildenafilu.

 

Leave a Reply